ERZURUM BÜRO MOBİLYALARI İMALAT VE SATIŞ 0536 358 43 24

ERZURUM OFİS MOBİLYALARI İMALAT VE SATIŞ

0536 358 43 24

BÜROŞAHİN; Ofis ve Büro Mobilyaları, modüler mobilya ve VIP ofis mobilyaları üreterek sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiştir. Gerek yurt içinde, gerek yurt dışında büyük projelere imzasını atmıştır. Kurulduğumuz günden bu yana değişimi, gelişim ve yeniliği hedefleyerek çağdaş ve özgün tasarımları günümüz teknolojisi ile üretmeyi hedeflemekteyiz. BÜROŞAHİN Mobilya, kalite, konfor, ergonomik unsurlarını ön planda tutarak, ofis ve büro makam takımları, ofis oturma grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar, sandalyeler, makam koltukları, çalışma koltukları, konferans koltukları, bekleme koltukları, bölme panel sistemleri ve ofis aksesuarları, büro sehpaları ve kuruma özel projeler ile birçok alanda üretimini sürdürmektedir.

BÜROŞAHİN olarak 35 yıllık tecrübemizle her zaman müşteri memnuniyetini önde tutarak estetik ve kaliteli ürünler sunmayı amaç edinen firmamız, insan odaklı çalışma anlayışı ile hep daha önde olmayı hedef haline getirmiştir.

Sunduğumuz ürünlerin mekanlarınızın bir parçası olduğunu biliyor ve bu duyguyla siz değerli müşterilerimize en güzel, kaliteli ve estetik ürünler sunuyoruz

Bizim için mekanlarınız çok önemlidir. Çünkü “Bizim için sizler çok ÖZELSİNİZ”.

BÜROŞAHİN Büro Mobilyaları…

[fancygallery id=”1″]

[fancygallery id=”5″]

       

About The Author

Haberler

 

Arşivler

 
Show Buttons
Hide Buttons